HİZMETLERİMİZ

Creon olarak malzeme, kimya, endüstriyel üretim, eğitim ve yaşam bilimi gibi birçok farklı alanda Ar-Ge ve laboratuvar merkezleri için yenilikçi çözüm ve projeler ile ürün satışı, teknik destek, eğitim, uygulama, numune analiz ve raporlama, proje yönetimi ve danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Başlıca Ürünlerimiz

  • Analitik Cihazlar
  • Görüntüleme & Karakterizasyon Sistemleri
  • Spektroskopi Sistemleri & Aksesuarları
  • Yüzey Analiz Sistemleri
  • Lazer Sistemleri
  • Ultra Yüksek Vakum Sistem & Aksesuarları
  • Kaplama & Numune Hazırlama Cihazları
  • Özel Tasarım Laboratuvar Sistemleri
  • Genel Laboratuvar Cihazları

Teknik Destek

Creon, bünyesinde bulunan satın almış olduğunuz cihazların yerinde kurulumu sertifikalı servis mühendisleri tarafından yapılır. Ayrıca kurulum öncesi laboratuvar fizibilitesi yapılarak cihazların sağlıklı çalışabileceği ortamlar yaratmak amacıyla müşteriler Creon’un deneyim ve bilgileri ışığında yönlendirilir. Kullanıcılara cihazı sorunsuz şekilde kullanmaları için uygulama, donanım ve yazılım eğitimleri verilir. Creon, kurulumdan sonra oluşabilecek soruları cevaplamaya, müşteri memnuniyeti ve cihazların aktif çalışmasını sağlamak amacıyla teknik destek vermeye devam eder.

Cihazlarınız da arıza oluşması durumunda bize ulaştığınız anda konunun çözümü ile ilgili size bilgi verilecek, uzman servis mühendisleri tarafından servis ziyaret programı düzenlenecektir. Arıza durumlarında hızlı çözümler için ilgili cihazların eğitimini üretim tesislerinde alan uzman kadromuz gerektiğinde uzaktan destek de sağlamaktadır.

Eğitim ve Uygulama

Kurulum sırasında kullanıcıya cihazın çalıştırılması, analizlerin yapılması, yazılımın anlatılması, vb. gibi konularda eğitim verilmektedir. Ayrıca kullanıcının zaman zaman başına gelebilecek problemler ve çözümleri, yapılması gereken rutin test ve uygulamalar bu eğitim sırasında anlatılır. Kurulum eğitimi kullanıcı veya kullanıcıların kendi başlarına kullanımda sorun yaşamamaları ve hatalı sonuçlar almamaları için pratik ve uygulama yaptırılarak pekiştirilir.

Creon, kullanıcı ihtiyaçlarına göre detaylı olarak ileri düzey uygulama, yazılım ve donanım eğitimleri de düzenlemektedir. Bu eğitimlerin yerinde verilebileceği gibi kullanıcının, isteği doğrultusunda, üretici firmanın fabrikasında eğitim alması da mümkündür. Creon, cihazların tüm kabiliyet ve özelliklerinin aktif kullanılması adına gerekli tüm hizmetleri sağlamayı öncelikli olarak hedeflemiştir. Bu sayede laboratuvar kalitenizi arttıracak, proje ve çalışmalarınızda başarı ölçüsünde önde gelen isimlerden olacaksınız.

Proje Yönetimi ve Danışmanlık

Creon, özel projelere özgü tasarım, üretim ve uygulama gibi hizmetlerin yanı sıra proje için gerekli olan laboratuvar sistemleri, kullanılacak cihazları, kimyasalları, analiz metotlarının seçimini ve tüm kalite yönetim sistemini dahil olacak şekilde projenin gerçekleştirilmesini  ve nihayetinde bu sistemin verimli bir şekilde yürütülmesi konusunda danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Creon, proje başlangıcından bitimine tüm detayların sağlayıcılığını üstlenerek tek bir elden çıkan profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Ayrıca bilimsel, ar-ge,üretim,aplikasyon, vb. çalışmalarınıza cevap verebilecek en doğru cihaz/konfigürasyon yönlendirmesi ve temini de Creon’un önemli hizmetleri arasında yer almaktadır